zlomnik.pl

Home |

Archive for " October, 2015 "

October 07, 2015

Rozwiązanie konkursu Volvo

Published by on October 07, 2015
Rozwiązanie konkursu Volvo Trochę dziwnie wyszło z tym konkursem, bo ludzie mimo wyraźnej instrukcji, żeby wysyłać odpowiedzi mailem, i tak pisali je w komentarzach. No ale, tak czy inaczej, jest trzech zwycięzców – to Hubert P, Konrad B i Michał K. Gratulacje. Otrzymacie mailem prośbę o podanie adresu do wysyłki książek. Tu był konkurs ---> link, a teraz odpowiedzi na pytania. 1. To jest prototyp Volvo Philip z 1952 r., samochód zaprojektowany w całości na wzór aut amerykańskich z V-ósemką o pojemności 3,6 l i automatyczną skrzynią biegów. Miał zastąpić docelowo archaiczny już model PV800 „Disponent”.
October 05, 2015

Jak wymawiać nazwy samochodów?

Published by on October 05, 2015
Jak wymawiać nazwy samochodów? Nowy film, nowy hit złomnik feat. Arlena Witt Dowiedz się jak wymawiać nazwy aut, żeby nie popełnić fondue
October 02, 2015

Konkurs! Książki o historii Volvo do wygrania!

Published by on October 02, 2015
Konkurs! Książki o historii Volvo do wygrania! Jak już zapowiadałem w relacji z Rajdu Praskiego, jest konkurs z książkami ufundowanymi przez Volvo Car Poland. KONKURS ZOSTAŁ ROZWIĄZANY, PROSZĘ NIE WYSYŁAĆ JUŻ ODPOWIEDZI Wprawdzie nie mogę Wam zaoferować XC90 na weekend, ale mogę Wam sprezentować trzy takie książki. Otrzymają je trzy osoby, które jako pierwsze odpowiedzą na poniższe łatwe pytania: 1. Jak nazywa się ten samochód? 2. Co ten samochód miał wspólnego z Volvo? 3. Które Volvo produkowano we Włoszech? 4. Jaki sportowy samochód był napędzany silnikiem przejętym z Volvo P1800?

Subscribe Via Email

Subscribe to RSS via Email

Translate zlomnik with Google

 
oldtimery.com

Polecamy

Kontakt

Top Commentators